Strefa Pacjenta

Usługi

Zobacz usługi dostępne w klinice Dr Piosik Stomatologia

Implanty

Implanty

Nowoczesny implant zęba, czyli wszczep śródkostny, to odpowiednik korzenia zęba, który wprowadzany jest do kości szczęki lub żuchwy w miejscu brakującego uzębienia. Uzupełnieniem na implantach może być korona (mocowana za pomocą łącznika), most, proteza ruchoma z precyzyjnymi zatrzaskami do implantów lub pełna proteza.

Zobacz więcej

Kompleksowe leczenie wielospecjalistyczne

Kompleksowe leczenie wielospecjalistyczne

Kompleksowe leczenie wielospecjalistyczne zwane leczeniem interdyscyplinarnym to inaczej podejście do zagadnień stomatologicznych z perspektyw lekarzy różnych specjalizacji, takich jak endodonta, protetyk, ortodonta czy implantolog.

Zobacz więcej

Leczenie kanałowe pod mikroskopem (endodoncja)

Leczenie kanałowe pod mikroskopem

Leczenie endodontyczne, nazywane zwyczajowo leczeniem kanałowym, jest złożonym zabiegiem wykonywanym u pacjentów, których dotknęło nieodwracalne zapalenie miazgi, martwica miazgi lub ropień okołozębowy.

Zobacz więcej

Okluzja (bruksizm)

okluzja (bruksizm)

Bruksizm często opisywany jest jako patologiczne tarcie zębów żuchwy o zęby szczęki. Objawy tej choroby nasilają się głównie w nocy w trakcie snu, przed samym zaśnięciem lub podczas wybudzania się.

Zobacz więcej

Komputerowe projektowanie uśmiechu

Projektowanie uśmiechu

Stosując nowoczesne rozwiązania z zakresu DSD 3D (Digital Smile Design 3D) możemy zaproponować Państwu nie tylko możliwość idealnego zaprojektowania uśmiechu, ale nawet zobaczenia efektu końcowego przed rozpoczęciem leczenia.

Zobacz więcej

Protetyka

Protetyka

Protetyka stomatologiczna zajmuje się uzupełnieniem utraconych tkanek, np. zębów i dziąseł.

Zobacz więcej

Periodontologia

Periodontologia

Periodontologia to dział stomatologii, który zajmuje się chorobami przyzębia oraz różnymi schorzeniami błon śluzowych jamy ustnej. Dolegliwości wchodzące w zakres tej dziedziny stanowią jedną z głównych przyczyn utraty zębów wśród dorosłych, ponieważ prowadzą do zapalenia oraz postępującej destrukcji tkanek.

Zobacz więcej

Stomatologia estetyczna

Licówka

Stomatologia estetyczna to dziedzina stomatologii, która ma za zadanie poprawę wyglądu nie tylko zębów, ich koloru czy kształtu, ale też samych rysów twarzy. Jedną z wielu zalet pięknego i zdrowego uśmiechu jest choćby to, jak bardzo zwiększa on pewność siebie.

Zobacz więcej

Ortodoncja

Ortodoncja

Ortodoncja jest dziedziną stomatologii, która zajmuje się zapobieganiem oraz leczeniem wad zgryzu. Polega ono na szeroko rozumianym ustawianiu zębów w regularnych szeregach.

Zobacz więcej

Kompleksowa chirurgia stomatologiczna

Leczenie interdyscyplinarne

Chirurgia stomatologiczna to dziedzina medycyny zajmująca się leczeniem chirurgicznym problemów związanych z jamą ustną, zębami, dziąsłami oraz kośćmi szczęki i żuchwy.

Zobacz więcej

Stomatologia zachowawcza

Dr Piosik Stomatologia

W naszej klinice skupiamy się na ochronie naturalnego uzębienia przed chorobami zębów i zapewnieniu skutecznego leczenia, aby przywrócić zdrowie i piękno Twojej jamy ustnej.

Zobacz więcej

Zapraszamy do kliniki

+48 61 649 20 24 (stacjonarny, bez SMS)
+48 690 363 613

60-648 Poznań, ul. Piątkowska 133

poniedziałek, wtorek, środa, czwartek, piątek
08:00 – 20:00
sobota
08:00 – 14:00

Umów się na wizytę

Wypełnij poniższy formularz,
aby umówić się na wizytę w klinice: 

[felgappointment2 uuid="0849601339642897"]