Strefa Pacjenta

Komputerowe projektowanie uśmiechu

Komputerowe projektowanie uśmiechu w Dr Piosik Stomatologia, Poznań

W Dr Piosik Stomatologia, ulica Piątkowska 133/1, oferujemy komputerowe projektowanie uśmiechu, które umożliwia pacjentom wizualizację efektów estetycznych zabiegów jeszcze przed ich rozpoczęciem. Ta nowoczesna technologia pozwala na precyzyjne dopasowanie zabiegów do indywidualnych potrzeb i oczekiwań każdego pacjenta.

Skontaktuj się z nami pod numerem +48 61 649 20 24, aby umówić się na konsultację i zobaczyć, jak możemy przekształcić Twój uśmiech.

Nasza metoda Digital Smile Design (DSD) zapewnia nie tylko wysoką estetykę, ale również pełne zadowolenie z przeprowadzonych zabiegów.

 • Czym jest komputerowe projektowanie uśmiechu?

  Stosując nowoczesne rozwiązania z zakresu DSD 3D (Digital Smile Design 3D) możemy zaproponować Państwu nie tylko możliwość idealnego zaprojektowania uśmiechu, ale nawet zobaczenia efektu końcowego przed rozpoczęciem leczenia.

  Leczenie w technice DSD 3D składa się z kilku etapów, których najważniejszym atutem jest komunikacja z pacjentem żywym obrazem. Możemy zwizualizować spodziewane rezultat estetyczny leczenia przed leczeniem “ubierając” próbne zęby na wizycie konsultacyjnej – tak jak przymierza się np. buty w sklepie. W celu stworzenia takiego projektu wykonywana jest profesjonalna sesja fotograficzna wraz z krótkimi filmami video, a także pobierane są wyciski obecnego uzębienia, które następnie poprzez skanowanie są zamieniane w przestrzenną informację 3D, wiernie kopiując rzeczywisty trójwymiarowy kształtu zębów pacjenta do oprogramowania komputera. Taki komplet danych wraz z życzeniami pacjenta jest doskonałym pakietem informacji aby zaprojektować wymarzony uśmiech idealnie trafiający w gust i potrzeby pacjenta. Gotowy projekt można oczywiście dowolnie modyfikować aż do uzyskania pełnej stuprocentowej satysfakcji pacjenta jeszcze przed jakimkolwiek etapem ingerującym w zęby. Dopiero po pełnej akceptacji proponowanej estetyki przystępuje się do rzeczywistego leczenia zgodnie z precyzyjnym planem leczenia. Dzięki temu oferujemy naszym pacjentom nie tylko estetyczne, ale też komfortowe rozwiązanie, które ponadto nie będzie wywoływało dyskomfortu czy bólu.

  Projektowanie uśmiechu
  Projektowanie uśmiechu
dr n. med. Adam Piosik

dr n. med. Adam Piosik

Leczenie interdyscyplinarne obejmujące następujące obszary:

 • Protetyka specjalistyczna
 • Bruksizm, zaburzenia zwarcia (okluzji), dysfunkcje stawu skroniowo-żuchwowego
 • Ortodoncja
 • Stomatologia estetyczna
 • Endodoncja mikroskopowa
 • Chirurgia stomatologiczna
Więcej o specjaliście
lek. dent. Michał Kliński

lek. dent. Michał Kliński

Diagnostyka okluzyjna
Protetyka

Więcej o specjaliście
lek. dent. Weronika Gil

lek. dent. Weronika Gil

Protetyka
Stomatologia estetyczna

Więcej o specjaliście
Lekarz

lek. dent. Michał Helak

Kompleksowe leczenie wielospecjalistyczne

Więcej o specjaliście

Umów się na wizytę:

60-648 Poznań, ul. Piątkowska 133
Umów się na wizytę

Zapraszamy do kliniki

+48 61 649 20 24 (stacjonarny, bez SMS)
+48 690 363 613

60-648 Poznań, ul. Piątkowska 133

poniedziałek, wtorek, środa, czwartek, piątek
08:00 – 20:00
sobota
08:00 – 14:00

Umów się na wizytę

Wypełnij poniższy formularz,
aby umówić się na wizytę w klinice: 

[felgappointment2 uuid="0849601339642897"]