Technologia

Wyposażyliśmy naszą klinikę w najnowocześniejszy system wspierający lekarza podczas zabiegów chirurgicznych – Piezotome Cube firmy Acteon. Delikatne procedury można przeprowadzać znacznie szybciej bez konieczności wybierania pomiędzy maksymalną mocą urządzenia, a bezpieczeństwem pacjenta. Nowa generacja urządzeń piezoelektrycznych zapewnia lekarzowi doskonałą kontrolę nad modulowaniem częstotliwości, umożliwiającą zachowanie i lepsze gojenie się tkanek oraz minimalizuje utratę kości podczas zabiegu. Dodatkowo posiadane przez nas urządzenie sprawia, że nawet najbardziej skomplikowane zabiegi chirurgiczne są mniej traumatyczne i pomagają naszym pacjentom w szybszym powrocie do zdrowia.

ul. Piątkowska 133
60-648 Poznań
Polska

Powiązane tematy

schemat korony na implancie

Implantologia

Kompleksowe leczenie w którym lekarz wykonuje zabiegi zarówno chirurgicznego wszczepiania implantu jak i odbudowy na nim zęba.

Czytaj więcej
korona ceramiczna schemat

Licówki porcelanowe

Licówki porcelanowe     Stomatologia estetyczna to dziedzina stomatologii, która ma za zadanie poprawę wyglądu nie tylko zębów, ich koloru czy kształtu, ale też samych rysów twarzy. Jedną z wielu zalet pięknego i zdrowego uśmiechu jest choćby to, jak bardzo zwiększa on pewność siebie. Stomatologia estetyczna to świetny sposób na odzyskanie blasku zębów, pozbycie się […]

Czytaj więcej
most ceramiczny

Most protetyczny

Most protetyczny

Czytaj więcej