Technologia

Do profesjonalnego czyszczenia zębów z nalotów i kamienia nazębnego używamy najnowsze skalery ultradźwiękowe renomowanej firmy Kavo PiezoLED, będące obecnie najlepszym urządzeniem tego typu na rynku. Dzięki oświetleniu ledowemu zabiegi są dokładne i bezpieczne. Skalery są stosowane do niechirurgicznego leczenia stanów zapalnych dziąseł i przyzębia oraz we wszystkich możliwych zastosowaniach klinicznych ultradźwięków w profilaktyce i terapii schorzeń periodontologicznych.

ul. Piątkowska 133
60-648 Poznań
Polska

Powiązane tematy

Leczenie endodontyczne (kanałowe) pod mikroskopem

Od kontroli stomatologicznej po leczenie kanałowe.

Czytaj więcej

Ortodoncja

Korekta zgryzu z użyciem dyskretnej nakładki dopasowanej do zgryzu pacjenta. Dyskretna alternatywa dla stałych aparatów ortodontycznych.

Czytaj więcej
badanie periodontologiczne po oczyszczeniu

PERIODONTOLOGIA

Periodontologia Periodontologia to dziedzina stomatologii zajmująca się chorobami przyzębia (tkanek otaczających zęby) i błony śluzowej. Nieleczona choroba przyzębia ( periodontopatia) prowadzi do utraty zębów. Periodontopatia tak jak cukrzyca, otyłość zaliczana jest do chorób społecznych. Zaawansowane zapalenie przyzębia stanowi szóstą najczęściej występującą chorobę na świecie i dotyczy 11,2% ogółu populacji.   Do chorób przyzębia zaliczamy: zapalenie dziąseł (gingivitis), zapalenie […]

Czytaj więcej