Technologia

Od pierwszego dnia funkcjonowania, priorytetem naszej kliniki jest utrzymywanie najwyższego standardu higieny. Korzystamy ze sprawdzonych w medycynie urządzeń włoskiej firmy Euronda Pro System, będącej światowym liderem w sterylizacji i tworzącym nowoczesne i innowacyjne produkty. Autoklaw tej firmy to synonim bezpieczeństwa i niezawodności – dzięki temu sterylizatornia w naszej klinice spełnia wszelkie normy i najwyższe wymagania bezpiecznego mycia, dezynfekcji oraz sterylizacji stosowanych urządzeń i narzędzi.

ul. Piątkowska 133
60-648 Poznań
Polska

Powiązane tematy

Leczenie endodontyczne (kanałowe) pod mikroskopem

Od kontroli stomatologicznej po leczenie kanałowe.

Czytaj więcej
schemat korony na implancie

Implantologia

Kompleksowe leczenie w którym lekarz wykonuje zabiegi zarówno chirurgicznego wszczepiania implantu jak i odbudowy na nim zęba.

Czytaj więcej
korona ceramiczna schemat

Licówki porcelanowe

Licówki porcelanowe     Stomatologia estetyczna to dziedzina stomatologii, która ma za zadanie poprawę wyglądu nie tylko zębów, ich koloru czy kształtu, ale też samych rysów twarzy. Jedną z wielu zalet pięknego i zdrowego uśmiechu jest choćby to, jak bardzo zwiększa on pewność siebie. Stomatologia estetyczna to świetny sposób na odzyskanie blasku zębów, pozbycie się […]

Czytaj więcej